Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek: sprawy o rozwód oraz wspólnoty mieszkaniowe

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek we własnej kancelarii realizuje dużo usług z zakresu prawa, które nawiązują do wielu jego gałęzi. Są to głównie sprawy o rozwód oraz sprawy z zakresu wspólnot mieszkaniowych. W zakresie spraw o rozwód interesanci indywidualni mogą liczyć na opracowanie pozwu oraz na reprezentację w sądzie. Adwokat Tarnów zajmie się również: alimentacją, wyznaczaniem opieki nad potomstwem, adopcją, władzą rodzicielską, podziałem majątku, lub sprawami powiązanymi z przemocą w rodzinie. Doświadczona adwokat bardzo dobrze ma świadomość tego, że sprawy rozwodowe są sprawami wymagającymi szczególnego potraktowania, a więc podchodzi do zleceniodawców delikatnie oraz empatycznie. Szczególnie, kiedy główną osią sporu są dzieci.

Specjalistka dokładnie zapoznaje się z sytuacją rodziny, a potem zinterpretuje ją w zgodzie z zapisami prawnymi. Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się tak samo sprawami z orzekaniem o winie, ale też wówczas gdy rozwód jest prowadzony bez orzekania o winie. Jest ona również wsparciem dla klientów, kiedy chodzi o kwestie mediacji. Pomoc adwokacka dotyczy również obsługi wspólnot mieszkaniowych oraz firm zarządzających. Współpraca może przebiegać na zasadzie ciągłej obsługi prawnej, rozliczanej na zasadach ryczałtowych bądź obsługi bieżącej, która rozliczana jest godzinowo za określone zamówienie.

W obrębie wspólnot mieszkaniowych w biurze oferowane jest: sporządzanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, opracowanie wraz z analizowaniem oraz wystawianiem opinii umów najmu, dzierżawy, a także cywilnoprawnych zawartych z oferentami światarndczeń, jak i obszernie rozumiane poradnictwo z zakresu prawa, zarówno w kwestiach zarządu, jak i podmiotów wchodzących w skład wspólnoty mieszkaniowej. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmie się też reprezentowaniem wspólnoty na wokandzie sądowej, a także przed dowolnymi instytucjami.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz