Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Cechy prozdrowotne białej szałwii

1
115

Oddziaływanie o charakterze oczyszczającym białej szałwii zostało opublikowane pod linkiem goldenteacher.pl. Przede wszystkim kadzidła z takiej rośliny wykorzystuje się do oczyszczania mieszkania. Zalecane jest to między innymi podczas przeprowadzania się. Należy zamknąć wszystkie drzwi oraz okna, a także palić ulubioną świeczkę. Liście białej szałwii muszą zostać zamieszczone w zrobionym z ceramiki, zrobionym ze szkła albo w zrobionym z gliny naczynku, wykazującym odporność na ogień. Po podpaleniu pęku liści białej szałwii trzeba płomień ugasić oraz zostawić zadymione liście.

Kolejno można zająć się okadzaniem drzwi wejściowych oraz innych pomieszczeń. Po zrobieniu rytuału należy zostawić szałwię białą w centrum domu aż do momentu pełnego wypalania się zioła. Finalnie zaś mieszkanie należy przewietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie wykorzystana, należy cały dom dokładnie posprzątać. Należy rytuał robić w każdym pokoju, poruszając się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Z użyciem szałwii można również oczyszczać siebie.

W takim celu należy zaczynać od głowy, a zakończyć na stopach. Jest to rekomendowane dla osób, które będą zmęczone albo czują się przytłoczone problemami. biała szałwia ma także inne właściwości i można z niej na przykład robić mającą właściwości oczyszczające herbatkę. Wystarczy zalać liście rośliny wodą przegotowaną. Badania dowiodły, że jedna herbata dziennie obniża poziom cukru we krwi, poprawia krążenie a także jak najlepiej wpływa na działanie gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie potu. Wdychanie naparów z białej szałwii doskonale oddziałuje na układ immunologiczny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 comment

Dodaj komentarz