Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Google analytics 4 – jakie zalety niesie uruchomienie tych narzędzi

0
159

Internet jest obecnie ogromnie popularny jeśli chodzi o prowadzenie biznesu, szczególnie dotyczy to coraz mocniej rozwijającego się handlu. Jednak odpowiednie planowanie działań nie jest łatwe w obliczu dużej konkurencji, dlatego też są do tego potrzebne odpowiednie dane. A te uzyskać chociażby można z różnego rodzaju narzędzi analitycznych, pośród jakich od dawna najpopularniejsze jest google analytics. Jakiś czas temu została udostępniona zupełnie nowa wersja tego popularnego narzędzia, opierająca się na zupełnie innym podejściu i dająca zupełnie nowe możliwości.

Osoby przyzwyczajone do wcześniejszej wersji z pewnością mogą się zaskoczyć już po obejrzeniu panelu do zarządzania, który gruntownie przebudowano. Sporo dotychczasowych raportów zostało usuniętych lub zmieniło miejsce, a w zamian jest kilka nowych. Lecz jeszcze więcej nowości jest jeśli chodzi o podejście do analizy danych. Google analytics 4 ebook w miejsce odsłon używa zdarzeń, co daje dużo więcej niezależności, a równocześnie pozwala na śledzenie na różnych urządzeniach i platformach. Co ważne, będzie to dotyczyło zarówno klasycznych internetowych stron, jak również aplikacji, jakie są coraz powszechniej stosowane. Tym sposobem każdy z użytkowników może być analizowany całościowo bez względu na to, gdzie się loguje i z jakiego urządzenia, co daje dużo większe możliwości dla specjalistów zajmujących się marketingiem i promocją.

Dużą pomocą dla wielu właścicieli sklepów będzie też przewidywanie zachowań odwiedzających, można oszacować przykładowo prawdopodobieństwa zakupu i odejścia, i w oparciu o to klasyfikować klientów. W związku z tym że prezentowane narzędzie jest całkowicie nowe i działające niezależnie od dotychczasowego, to konieczne będzie jego odpowiednie uruchomienie. Jeśli kogoś będzie interesować google analytics 4 ebook, to jeśli tylko posiada odpowiednią wiedzę, to zająć się tym może sam. Zwłaszcza że wiadomości na ten temat nie brakuje, sporo przydatnych można na przykład znaleźć na stronie https://clickflow.pl/.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz