Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Neony LED – jakie posiadają zalety i czemu są tak popularne

0
121

{Mało osób jest świadomych, że tak bardzo popularne neony mają już ponad 100 lat, bowiem pierwsze pojawiły się na ulicach już na początku XX wieku. Tak więc widać, że reklama neonowa to duży kawałek historii, która w rzeczywistości wcale się nie skończyła. Klasyczne neony są robione ze szklanych rurek napełnionych mieszanką gazów szlachetnych. W zależności od tego, jak wyglądał skład tej mieszanki, to uzyskiwano różny kolor świecenia. Tego typu neony na ścianę czy też montowane na stelażach i dachach z pewnością robią duże wrażenie, ale mają parę istotnych minusów. Po pierwsze produkcja ich jest dość pracochłonna, a do tego ze względu na wykorzystanie nie nie są one bardzo wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia.

Przy jakiejś awarii czy uszkodzenia z reguły takiego elementu naprawić się już nie dało, tylko trzeba było wstawiać nowy. Z takich też powodów mogłoby się wydawać, że taki nośnik reklamy zacznie powoli znikać z naszych ulic, gdy na rynku się pojawiła technologia z diodami LED. Ledowe diody jako źródło oświetlenia wdarły się przebojem przed kilkunastu laty

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz