Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niekorzystne odczucia po przyjęciu substancji o działaniu psychoaktywnym

Nieprzyjemne doznania po zażyciu substancji psychoaktywnej nie są absolutnie czymś rzadkim, a więc nie jest czymś dziwnym, iż wiadomości w ich temacie pojawiły się w serwisie. Każdy badtrip bez wątpienia zostanie na dłużej przypominany przez osobę, która go doświadcza, a więc opłaca się na początku dbać o swój pełen komfort. Pomimo takich bad tripów wiele osób dalej przyjmuje środki odurzające i wskazują na własne doznania na różnych forach internetowych.

Powstały też publikacje naukowe w tym temacie, ukazujące, iż bad tripy najczęściej mogą podzielić się na 3 podkategorie: przeżycia niekorzystne, objawy wytwórcze a także zaprzeczanie.

Zwykle tripy po zażyciu substancji psychoaktywnej są czymś przyjemnym, jednak bad tripy zdarzają się na równi z taką samą częstotliwością. Nie można de facto przewidzieć, w jaki sposób dany środek halucynogenny będzie oddziaływać na daną osobę. Symptomy po przyjęciu narkotyku mogą być różne. W propozycji łagodnej mogą to być przytłaczające rozmyślania aż do postaci ciężkiej, kiedy to dochodzi do przerażających urojeń, jakie mogą doprowadzić aż do wypadku lub zagrożenia życia.

Bad trip jest spersonalizowanym przeżyciem i dlatego nie należy zażywać narkotyków, a już bez wątpienia nie w takiej sytuacji, {gdy|kiedy| jest się w ciężkim stanie. Warto przełożyć to na inny czas. Zjawisko to może być efektem nieodpowiedniego set and setting, a więc niewłaściwego ukierunkowania psychicznego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz