Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pierścionki diamentowe spersonalizowane

Pierścionki z diamentem na indywidualne zamówienie robi firma QUEEN DIAMOND. To rozwiązanie dla takich osób, które chcą mieć pierścionek zrobiony stricte tak, jak tego chcą. Każdy projekt jest dokładnie wykonywany przez wykwalifikowanych złotników i to w taki sposób, jak wymagają tego klienci. Dlatego specjaliści ukierunkowani są na wszystkie wizje. Konsumenci będąc zdecydowanymi na indywidualnie zrobiony pierścionek z diamentem mogą decydować o: kształcie diamentu, kolorze złota, liczbie oraz parametrach kamieni szlachetnych.

Zrealizowanie zlecenia z tego zakresu to od dwóch do czternastu dni roboczych. Wystarczy przesłać do jubilera projekt albo zdjęcie wymarzonego pierścionka, a jubilerzy wykonają projekt trójwymiarowy. Po jego zaakceptowaniu przez klienta, marka będzie zajmować się zrealizowaniem. Można również decydować się na zrobienie graweru, co jest udostępnione darmowo.

Propozycja sprzedażowa marki jest obszerna, z kolei jeżeli ktoś chciałby mieć projekt spersonalizowany, to może oczekiwać, iż będzie on dla niego zrobiony. To na przykład idealne wyjście gdy ktokolwiek chciałby wręczać wyjątkowy pierścionek zaręczynowy albo pierścionek dla ukochanej osoby w ramach prezentu urodzinowego. Luksusowe pierścionki z diamentem QUEEN DIAMOND są dobierane przez osoby, jakim zależy na tym, aby nabywać wywodzące się z branży jubilerskiej wyroby imponującej wartości użytkowej. W katalogu udostępnione są też kolczyki oraz zawieszki. Dlatego można tutaj zamawiać kilka wyrobów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz