Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Strefa Skoków: możliwość wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer

0
109

Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki odbywają się w wielu lokalizacjach i są tam przeróżne warunki. Kwota zależna jest także od tego, jak i, w jakim dokładnie miasteczku i w jakim terminie ma miejsce skok. Klienci mają możliwość też wybierać różne warianty. Mogą przykładowo decydować się na: sam skok, skok z filmem kręconym przez instruktora albo skok z filmem i zdjęciami zrobionymi przez jeszcze jednego skoczka.

Znaczy to, że każdy może decydować się stricte na tę usługę, na jakiej będzie zależeć mu wyjątkowo. Każdy skok ze spadochronem warszawa to wydarzenie na około 10 minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach adrenaliny.

Wszyscy instruktorzy są odpowiednio przeszkoleni, a więc nie ma niebezpieczeństwa, że komukolwiek mogłoby się coś stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad właściwym przebiegiem konkretnego przelotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma 2 czasze, główną i zapasową a także specjalnie zaprojektowany automat, który uruchamia czaszę zapasową na określonej wysokości w przypadku gdyby spadochron główny nie otworzył się wcześniej. To także zwiększa bezpieczeństwo skoku tandemowego.

Żeby zrobić skok w tandemie nie trzeba przejść żadnych szkoleń ani zrobić badań lekarskich. Istnieją jedynie niektóre choroby nie będące polecane do skoku. Trzeba też mieć więcej aniżeli 125 centymetrów i ważyć mniej aniżeli 110 kilogramów. Jeśli spełnia się te wymagania, to wystarczy zamawiać dla siebie skok przez formularz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz