Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

WordPress – najbardziej popularna na świecie platforma blogowa

Posiadacze wielu tysięcy blogów nie bez podstawy twierdzą, że WordPress idealnie przy tym się sprawdza. Konkurencja na rynku wśród systemów do zarządzania treścią faktycznie jest duża, a to właśnie WP od wielu lat niezmiennie znajduje się na pozycji lidera. Z nieograniczonych w zasadzie możliwości które ma ten system korzysta nie tylko ogromna liczba niedużych firm, ale również światowe marki, posiadające mocno rozbudowane pod względem funkcjonalnym strony.

A popularność WordPress zawdzięcza kilku aspektom. Po pierwsze nie trzeba za niego nic płacić, więc koszty uruchomienia projektu są nieduże. Faktem jest że wiele dodatkowych wtyczek czy skórek jest płatna, lecz liczba darmowych jest tak duża, że bez żadnego problemu znajdzie się wszystko co jest potrzebne. Pomimo tego, że nic nie trzeba za system płacić, to jest on niezwykle stabilny i bezpieczny. Świetnie o to dba społeczność użytkowników, u której bez najmniejszego problemu można uzyskać pomoc i wsparcie.

Społeczność ta może też być źródłem ciekawych inspiracji czy pomysłów, jakie można wykorzystać do swoich projektów. Dla posiadaczy blogów istotne są też kolejne duże plusy WordPressa. Instalacja tej platformy jest łatwa nawet dla osób nie mających dużego doświadczenia technicznego. W zasadzie wszystko można zainstalować i skonfigurować przez maksymalnie godzinę, i już można publikować pierwsze wpisy. Wcale przy tym nie trzeba znać tajemnic programowania, ponieważ wszystko można zrobić za pomocą intuicyjnego i wygodnego panelu administracyjnego.

Zarówno to dotyczy instalacji wtyczek i skórek, jak też zarządzania kategoriami i wpisami. Przy ostatnich do dyspozycji jest praktyczny edytor wizualny, z opcją formatowania tekstu i dodawania grafik oraz zdjęć. Mając już uruchomiony pierwszy blog należy wypełnić go jakąś zawartością. Jeśli ktoś będzie chciał, to postawić może na jedną z wybranych tematyk i trzymać się jedynie jej. Ale można też zrobić blog wielotematyczny, taki jak na przykład https://www.jakprowadzicbiznes.info/, takie miejsca również cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz