Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabezpieczone transakcje wykonywane za pomocą portalu 1688

0
122

Zabezpieczone operacje handlowe przeprowadzane za pośrednictwem portalu 1688 zachęcają polskich właścicieli firm do realizowania importu dowolnych wyrobów stricte za pomocą wskazanego serwisu. Cena każdej transakcji, dotycząca przykładowo jak sprowadzać produkty z chin zostaje zamrożona do momentu dotarcia towaru do magazynu 1688 oraz skontrolowania, że zawartość jest jak przewidywano oraz niezniszczona. Dopiero po przejściu przez taką procedurę chiński przedsiębiorca otrzymuje wypłatę. Jeśli natomiast towar jest uszkodzony, zostaje odsyłany, a środki finansowe wracają do polskiego przedsiębiorcy.

Jest to wyjątkowo wygodne i umożliwia zaoszczędzić czas, jak i środki finansowe, bo wszystko odbywa się jeszcze na rynku chińskim, a nie w polskim magazynie. Portal gwarantuje także bezpieczeństwo prawno – celne, co oznacza od strony praktycznej, że wszystkie formalności zostaną przypilnowane. Eksperci z podanej marki mają ogląd w aktualnych przepisach a także w kwestii procedur, wobec czego nie trzeba się o żadne kwestie formalne przejmować. Wszystkie oczekiwania odnoszące się do wyrobów takie jak certyfikaty, bądź naklejki załatwią eksperci z 1688. Legalny importer wprowadza towar z Chin do sprzedaży w Polsce a także w innych krajach Unii Europejskiej. Krajowy przedsiębiorca może oczekiwać na tożsame reguły współpracy, jak gdyby współpracował także z przedsiębiorcą
polskim. Nowocześnie przygotowana platforma jest też łatwa w obsłudze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz